У Черкаській області ще 6 ОТГ отримають власні стратегії розвитку

У Черкаській області ще 6 ОТГ отримають власні стратегії розвитку Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, оголосив конкурс з відбору громад, яким допоможуть підготувати стратегії розвитку, що дадуть громадам шанс стати успішними і процвітаючими. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

- Переможці конкурсу отримають безкоштовну допомогу наших фахівців у підготовці стратегій розвитку своїх громад, - зазначив директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько. – За результатами конкурсу, який ми оголошували торік, було відібрано 7 ОТГ, яким допомогли підготувати стратегії їх розвитку фахівці ЦРМС та Агенції Регіонального Розвитку. У підсумку, стратегії розвитку трьох ОТГ уже винесені на громадське обговорення, ще дві будуть оприлюднені найближчим часом. Чому громаді так важливо мати стратегію розвитку? Бо це план успішного майбутнього громади, який детально і ретельно створюється шляхом аналізу її ресурсів, потенціалу, унікальних можливостей кожної ОТГ.

- За влучним висловом голови Білозірської ОТГ Володимира Міцука, стратегія розвитку - це настільна Біблія керівника, яка дозволяє йому визначати і контролювати розвиток громади, - говорить радник з питань регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва. - Це систематизує роботу і формує політику розвитку громади на роки вперед. Це дієвий інструмент контролю з боку активних мешканців за роботою місцевої влади і виконанням взятих нею зобов’язань. Наявність Стратегії дуже часто є обов’язковою умовою отримання коштів в грантових проектах або у випадку проведення переговорів з інвесторами. Тож до кінця року ми плануємо допомогти нашим громадам підготувати не менше 6 нових Стратегій і планів заходів до них.
07.02.2018 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter