Марина Порошенко підписала меморандум про співпрацю з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченко

Як інформує Вичерпно, у рамках робочого візиту до Черкас приїхала дружина Президента Марина Порошенко. Перша леді разом з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого область долучилася до національного проекту «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації» і стала 10 регіоном України, в якому він реалізується.
Марина Порошенко підписала меморандум про співпрацю з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченко

- Підписання цього меморандуму — це великий крок вперед. Безумовно перед нами стоїть багато завдань, але я впевнений, що нам це вдастся. Ми маємо працювати пліч-о-пліч як керівництво, так і органи місцевого самоврядування. Це має бути спільна робота батьків і педагогів. В нас передбачена також ініціатива створити тренінги тестування для вчителів, які викладатимуть у таких інклюзивних класах, — сказав Юрій Ткаченко.

Марина Порошенко ознайомилася з роботою навчально-реабілітаційного центру «Країна добра».

Це спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад, який охоплює навчання 89 дітей з порушенням слуху, мовлення або затримкою психічного розвитку. Центр спрямований на навчання дитини основним соціальним навичкам та надання корекційно-розвиткових послуг.

З метою створення якісних умов для навчання учнів з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх закладах Марина Порошенко передала ОДА Юрію Ткаченку типові проекти «Медіатеки» та Ресурсної кімнати.

На базі цього центру функціонують 3 інклюзивні класи, які забезпечені необхідним обладнанням.

- Я рада, що Черкащина долучилася до цього проекту. В цих класах є сучасний інтерактивний простір, а найголовніше є все для розвитку дитини та формування її в соціумі, — сказала Марина Порошенко.
06.02.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter