Увечері в Смілі подали тепло. Керівництво продовжує відмовлятися від 200-мільйонного боргу "Сміла Енергоінвесту"

За інформацією Сміла.ua, 1 лютого представники ПАТ «Черкасигаз» вимкнули всі міські котельні. Сміляни вийшли на акцію протесту і перекрили автодорогу «Київ-Дніпро». Незважаючи на холод, протестувальники протрималися до 15.00.

Увечері в Смілі подали тепло. Керівництво продовжує відмовлятися від 200-мільйонного боргу "Сміла Енергоінвесту"


Потім до них приїхав секретар міської ради Костянтин Сииньогуб і повідомив, що до вечора Сміла буде з теплом. Проте, на жаль, не на таких умовах, як хотілося б смілянській владі.

Акція протесту закінчилась, люди розійшлись грітися.

Активіст і член міськвиконкому Віктор Овчаренко повідомив, що завтра представники ПАТ «Черкасигаз» нададуть КП «Смілакомунтеплоенерго» ІС-коди, приїдуть у Смілу і перепрошиють системи на деяких котельнях. Тим часом директор комунального підприємства Володимир Прус поїде у Київ отримувати ліміти на газ.

Сьогодні увечері тепло має з’явитись в оселях містян, проте активісти не заспокоїлись і не задоволені. Боротьба за справедливість продовжується.

На Смілу тиснуть, щоб міська рада зібралась і депутати проголосували за те, аби взяти на місто 200-мільйонний борг Енергоінвесту. Мовляв, ви беріть на себе борг, за це ми вам дамо тепло, і ви потім подавайте в суд і судіться, - коментує ситуацію Віктор Овчаренко кореспондентові Сміла.UA. – Але смілянська влада, громадські організації і активісти проти того, щоб брати чужі борги у будь-якій формі. Ми вимагаємо, щоб у Смілі не відключали опалення, щоб нам давали тепло, за яке ми заплатили. А вони там самі між собою нехай судяться. Були господарські відносини між Енергоінвестом і газами – були! То хай самі далі й судяться і виясняють, хто вкрав гроші.
02.02.2018 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter