У грудні 2017 року в Черкаській області здійснено онлайн-реєстрацію 82 земельних ділянок

У грудні 2017 року в Черкаській області здійснено онлайн-реєстрацію 82 земельних ділянокЗа інформацією Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, із часу запровадження в грудні 2017 року онлайн-послуги з реєстрації земельних ділянок і до сьогодні в Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 82 ділянки, майже стільки ж заяв перебуває в роботі.

Новий функціонал дозволяє сертифікованим інженерам-землевпорядникам подавати заявки на реєстрацію ділянок онлайн, уникаючи прямого контакту із надавачем послуги. Розробив і впровадив функціональну можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками ДП «Центр державного земельного кадастру» з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру. Тепер подати документи на реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі можна в онлайн-режимі протягом кількох хвилин.

Завдяки цій електронній послузі діє принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб, що створює сприятливі умови для земельних правовідносин. Цей сервіс заощаджує час і зусилля громадян, робить процес реєстрації прозорим, усуває суб’єктивні фактори під час реєстрації земельної ділянки.

Реєстрація земельних ділянок у ДЗК – одна з найбільш важливих і водночас складних адміністративних послуг. Щорічно в Україні реєструють у Державному земельному кадастрі близько 1 млн ділянок, понад 70 тисяч із яких розташовані в Черкаській області.
30.01.2018 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter