Ткаченко вручив 15 черкаським спорстменам сертифікати на отримання обласних стипендій

Сертифікати на здобуття обласної стипендії отримали спортсмени Черкащини. Голова ОДА Юрій Ткаченко подякував їм і їхнім тренерам за здобутки.
Ткаченко вручив 15 черкаським спорстменам сертифікати на отримання обласних стипендій

Як інформують у Черкаській ОДА, обласну стипендію для спортсменів на Черкащині започаткували шість років тому. Цьогоріч її отримуватимуть 15 спортсменів. Це щомісяця по 2 тис. грн. Стипендіатів обрала конкурсна комісія.

– Ми пропонуватимемо обласній раді надалі збільшити як кількість стипендіатів, так і розмір стипендії, – поділився планами очільник області. – Переконаний, що потрібна підтримка буде. Розвиток спортивної галузі – наше пріоритетне завдання. Загалом торік тільки коштом обласного бюджету поліпшено спортивну базу та закуплено обладнання на понад 2,8 млн грн. Маємо низку вдало реалізованих ініціатив по районах, як-от оновлення спортивних залів для драбівських спортсменів тощо. Минулого року ми також розпочали реконструкцію та добудову обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Від цього року наші спортсмени зможуть завойовувати ліцензії на чергові Ігри Олімпіади (Токіо-2020), тому для нас важливо створити гідні умови для підготовки наших спортсменів.
27.01.2018 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter