Результати снігопаду в Черкасах у міськраді кваліфікують, як надзвичайну ситуацію

Події в Черкасах кваліфікують як надзвичайну ситуацію. Про це інформують у міськраді Черкас.

Відповідне рішення сьогодні на своєму засіданні ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як проінформував міський голова Анатолій Бондаренко, внаслідок сильного снігопаду 19 січня 2018 року о 5-ій ранку сталася аварія на одночасно двох високовольтних повітряних лініях поблизу Сокирного. Як наслідок – Дніпровська водоочисна станція знову обезточена, місто опинилося без води.

«Ситуація з водопостачанням дійсно критична, напругу обіцяють дати на вечір, і це в кращому випадку, – прокоментував Анатолій Васильович. – Зараз триває обстеження пошкоджених ліній електропередач – енергетикам залишилось пройти ще близько п'ятнадцяти кілометрів – замети в лісі вище метра, внизу вода, продовжується налипання мокрого снігу, що ускладнює відновлювальні роботи».

За словами очільника Черкаського РЕМу Вадима Трохимця, наразі на лінії «Поляна – Сокирно-1» виявлено три пошкодження, на лінії «Поляна – Сокирно-2» – ще два (одне з них наразі усунуто). Тим часом аварійні бригади продовжують обстежувати ділянки мережі.

«Основною причиною цих пошкоджень є налипання на деревах мокрого снігу, – прокоментував він. – Крім того, в Черкасах несправні 48 трансформаторних підстанцій, це, зокрема, в Соснівці й Дахнівці. У місті працює шість бригад, вісім одиниць техніки, загалом – 35 осіб. На жаль, така ситуація ускладнюється продовженням опадів».

Як розповів начальник Черкаського міськрайонного відділу ДСНС Андрій Хижняк, до ліквідації аварійної ситуації залучили весь особовий склад та всі наявні ресурси управління.

«У першу чергу, працюємо над ліквідацією заторів на дорогах, аби в тому числі й бригади «Обленерго» могли виконувати свої обов’язки», – говорить він.

Крім того, підрозділи ДСНС разом із комунальним підприємством «Черкасиводоканал» та ПАТ «Юрія» продовжують підвозити воду до лікувальних закладів, дитячих садочків, за графіком – населенню.

«Прошу вас, шановна громадо, з розумінням поставитись до ситуації, що склалася. Не піддавайтеся паніці та провокаціям. Запевняю, міська влада робить все можливе, щоб комфорт на вулицях та у ваших домівках повернувся якнайшвидше», – звернувся до жителів міста Анатолій Бондаренко.
19.01.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter