Канів - у сніговому полоні. У місті випало понад півметра снігу

За інформацією міськради Канева, міський голова Ігор Ренькас провів апаратну нараду для представників структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста.

Серед розглянутих питань, зокрема, говорилося й про чищення доріг. Так, у зв’язку з сильним снігопадом, який триває 3-й день поспіль, Канів потрапив у сніговий полон.
Канів - у сніговому полоні. У місті випало понад півметра снігу

Начальник відділу освіти Надія Голда порушувала питання, щоб насамперед розчистили дороги та прилеглу територію біля навчальних закладів міста, оскільки туди важко дістатися не тільки дітям, а й постачальникам продуктів харчування.

- Своїми силами прибиральниці шкіл та дитсадків намагаються прочистити стежки для вихованців та персоналу, а от заїзди для транспорту потребують допомоги спецтехніки, - зауважила Н.Голда.

Міський голова погодився та зауважив, що основна увага комунальників насамперед приділялася дорогам, щоб забезпечити рух громадського транспорту.
- Усі автобуси по місту ходили. Жодного рейсу не було зірвано, - наголосив І.Ренькас.

Окрім комунальних підприємств КП «Місто» й КП «ЖЕК» для боротьби зі снігом задіяні усі структури та приватні підприємці, які мають трактори, грейдери тощо.
- КП «Управління ВКГ», ПП «Канів-граніт», ПП Буряк, ПП Костенко -без їхньої допомоги ми й цього б не зробили, - сказав І.Ренькас. - Люди працюють ночами, але все одно, на жаль, не встигають, адже сніг продовжує йти.

До слова, за ніч з 18 на 19 січня ц.р. в Каневі випало 14,8 мм опадів. Висота снігового покриву становить 53,7 см.
19.01.2018 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter