У деяких будинках у Черкасах через аварію відсутнє тепло

Як інформують у міськраді Черкас, у зв’язку з аварією у деяких будинках черкасців відсутнє тепло.

– На жаль, ситуація, яка склалась у місті через зупинку роботи Дніпровської водоочисної станції та головної насосної станції третього підйому, – є вкрай невтішною. Фахівцями ПАТ «Черкасиобленерго» на даний час не вдалось відновити електропостачання та усунути пошкодження на лініях електропередач, які призвели до відсутності в місті води. Тож до ранку, 19 січня, у Черкасах буде відсутнє водопостачання. Крім цього, є вірогідність зупинки декількох котелень КП «Черкаситеплокомуненерго», – повідомив міський голова Анатолій Бондаренко щойно на засіданні оперативного штабу ліквідації негоди.

Присутній у залі директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір повідомив, що ця ситуація спровокувала зупинку опалення у будинку по вул. Пушкіна, 67.

Водночас розповів, що силами підприємства здійснюється підвезення води на котельні, аби забезпечити їх безперебійну роботу. Крім цього, триває перепідключення двох котелень у центральній частині Черкас за адресами: вул. Дашковича, 66 та вул. Хрещатик, 74 на потужності Черкаської ТЕЦ.

На жаль, зазначена аварійна ситуація спровокувала відсутність електропостачання у всьому мікрорайоні «Дахнівський», зокрема, й у двох котелбнях, розташованих там.

Микола Кушнір сподівається, що, враховуючи погодні умови, значних втрат тепла в оселях дахнівчан у найближчу добу не відбудеться.

Зі свого боку, наголосив: щойно відновиться електропостачання, КП «Черкаситеплокомуненерго» в оперативному режимі подасть тепло в усі будинки, які опинились в заручниках цієї надзвичайної ситуації.
18.01.2018 21:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter