На Черкащині у зв'язку зі снігопадами розгорнуто оперативні штаби

На Черкащині у зв'язку зі снігопадами розгорнуто оперативні штаби Оперативні штаби розгорнуто на Черкащині через погіршення погодних умов. Як інформують у Черкаській ОДА, про це сказав очільник області Юрій Ткаченко на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зауважив голова ОДА, всі служби, відповідальні за життєзабезпечення області, працюють у посиленому режимі. Уже розроблений алгоритм їхньої взаємодії задля протидії загрозам ускладнення дорожнього руху. Також в області створено резерв паливно-мастильних матеріалів для ліквідації надзвичайних ситуацій. На випадок відключення електропостачання найбільш уразливих категорій споживачів підрозділи управління ДСНС готові залучити три пересувні електростанції. А при зниженні температури на Черкащині запрацюють 165 пунктів обігріву.

– Усі профільні служби натепер готові до ліквідації можливих наслідків негоди, – наголосив обласний керманич. – Водночас кожен місцевий керівник повинен пам’ятати про свою персональну відповідальність за оперативне реагування та діяти максимально ефективно. Оперативні штаби по області працюватимуть цілодобово.
18.01.2018 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter