На Водохреща в Черкаській областві підготують 59 місць для купання

На Водохреща в Черкаській областві підготують 59 місць для купання Під час святкування Хрещення Господнього на Черкащині визначені 59 офіційих місць для купання. Як інформують у Черкаській ОДА, на цьому наголосив під час оперативної наради начальник управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь.

Він також підкреслив, що співробітники управління та пожежно-рятувальних частин в регіонах, починаючи з ранку 18 січня, будуть переведені на посилене патрулювання місць масового перебування людей на водних об’єктах. У визначених згідно з рішенням комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцях, також будуть розгорнуті спеціальні аварійно-рятувальні пости.

Загалом, за словами Віктора Гвоздя, під час свята у заходах, спрямованих на забезпечення безпеки громадян, які прийдуть на водойми, будуть задіяні 179 рятувальників та 25 одиниць техніки. Вперше в активній взаємодії із рятувальниками коло йорданей від місцевих органів влади чергуватимуть 80 волонтерів та добровольців. Крім співробітників ДСНС та добровольців коло водойм будуть чергувати і 80 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби, також буде залучено 6 одиниць техніки. Для обігріву населення встановлять 8 наметів.

В обласному центрі очистити себе від гріхів та зануритися в студену освячену воду можна буде у чотирьох місцях:
1. пляж «Митницький» (перехрестя вул. С.Смірнова – вул. Г.Дніпра);
2. пляж «Рів‘єра» – будуть встановлені намети;
3. пляж «Річковий порт» (вул. Козацька, район Фітнес-клубу «Спорт-лайф»);
4. Берег в районі спортивно-розважального комплексу «Бочка».

За попередніми даними, в ополонки на території області планують зануриться близько 25 тисяч осіб.
17.01.2018 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter