Черкаський виконком затвердив пільги на оплату комунальних послуг сім'ям загиблих учасників АТО

У Черкасах виконком затвердив Порядок надання пільг членам сімей загиблих учасників АТО на оплату комунальних послуг з міського бюджету.

Цей порядок визначає механізм надання пільг на оплату житлово - комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

Право на отримання пільг мають мешканці міста Черкаси – члени сім’ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, які визнаються такими відповідно до законодавства (далі – отримувачі пільг).

Пільгою є знижка в розмірі 25 % плати за утримання будинків та прибудинкових територій, користування гарячою та холодною водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, централізованим опаленням, вивезенням побутових відходів (в межах соціальних норм та нормативів, встановлених законодавством).

У разі якщо один із отримувачів пільг, зареєстрованих у житловому приміщенні, вже має право на пільги, передбачені чинним законодавством України та/або місцевими нормативно-правовими актами і користується ними, сума коштів, що підлягає відшкодуванню згідно з цим Порядком, визначається з урахуванням наявних пільг, але її загальний розмір не може перевищувати 75 відсотків.

Пільга для отримувачів пільг призначається з дати звернення за нею до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент), та діє протягом дії Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції або до втрати статусу члена сім’ї загиблого (померлого).
17.01.2018 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter