Черкаський дизайнер пропонує нову концепцію Мосту закоханих в "Сосновому бору"

За інформацією КП "Дирекція парків", черкаський дизайнер запропонував нову концепцію мосту кохання.

Найперше вона враховує загрози здійснення самогубств у цьому місці. Проте, не перешкоджає насолоджуватися відомим краєвидом.

Дизайнер середовища Роман Димйон пропонує доповнити конструкцію литим акрилом та алюмінієвим профілем, які унеможливлять стрибки з мосту.
Черкаський дизайнер пропонує нову концепцію Мосту закоханих в "Сосновому бору"

- Втомився слухати історії про те, як міст кохання перетворюється на міст самогубств, - говорить митець. - Мав вільний час і створив нову його концепцію. Це лише ескіз, який потребує оцінки інженерів, обрахунку вартості робіт тощо.

Роман зазначає, що у вечірній та нічний час такий міст повинен мати потужну підсвітку, аби все, що там відбувається, було видно, як на долоні.

КП «Дирекція парків» ідею оновлення мосту обіцяє розглянути і винести на обговорення громадськості.
Черкаський дизайнер пропонує нову концепцію Мосту закоханих в "Сосновому бору"

- Останнім часом міст справді став місцем трагедій, аби за ним не закріпилася така слава, ми готові втілювати проекти, покликані зробити металеву арку більш безпечною, - додає директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. - Якщо у громади чи місцевих майстрів будуть ідеї щодо цього, радо розглянемо всі варіанти. Їх можна надати адміністрації нашого підприємства.

Нагадаємо, міст зведений 1968 року у парку «Сосновий бір», який є видатною пам’яткою паркового будівництва. Довжина конструкції - 65 м, висота розташування - 26 м.
16.01.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter