У Шполянській ОТГ відкрився свій ЦНАП

Із 1 січня 2018 року розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг у Шполянській об’єднаній територіальній громаді, створеній у 2017 році. За словами заступника голови об’єднаної територіальної громади Сергія Зайця, ЦНАП надаватиме 64 види адміністративних послуг і працюватиме у режимі «єдиного вікна».

Тобто, людина лише здає адміністратору необхідний пакет документів, а через встановлений законодавством час приходить отримувати уже оформлений, необхідний їй, документ. Всі проміжні процедури, збір необхідних підписів здійснюються працівниками ЦНАП.
У Шполянській ОТГ відкрився свій ЦНАП

Як інформують у Черкаському прес-клубі, зараз у Шполянській міській раді розглядається питання щодо відкриття віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у населених пунктах громади – с. Кримки та с. Скотареве.

Шполянський ЦНАП став уже п’ятим закладом із надання адміністративних послуг громаді, що відкрився у ОТГ Черкащини. У 2016 році було відкрито перший такий ЦНАП у Білозірській ОТГ. У 2017 році, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», було відкрито ЦНАП у Мокрокалигірській та Єрківській об’єднаних територіальних громадах. А наприкінці 2017 року, також за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбулося відкриття першого віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у смт. Ірдинь (Білозірська ОТГ).
11.01.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter