ДАБІ: У Золотоніському районі ТОВ «Гранекс-Черкаси» будує й реконструює овощесховище без дозволу

Управлінням Держархбудінспекції у Черкаській області проведено позапланові перевірки забудови земельної ділянки в адміністративних межах Деньгівської сільської ради Золотоніського району.

Зокрема, перевірено об’єкти будівництва: «Реконструкція з добудовою до існуючої будівлі овочесховища картоплі з регульованим середовищем» та «Будівництво будівлі по зберіганню та переробці картоплі з добудовою до існуючої будівлі сховища».

Під час контрольно-інспекційних заходів встановлено, що замовником, ТОВ «Гранекс-Черкаси», здійснюється будівництво комплексу будівель без отримання відповідного дозвільного документа. Встановлені порушення допущені проектними організаціями під час розробки робочих проектів на зазначені об’єкти. Так, проектантами передано замовнику проектну документацію, розроблену з порушенням вимог законодавства, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, без урахування будівельних норм та стандартів, чинних на час передачі її замовнику.

У результаті суб’єктів містобудівної діяльності притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством. Зокрема, за самочинне будівництво замовника оштрафовано на 677,440 тис. грн. На проектні організації накладено штрафні санкції на загальну суму 402,16 тис. грн.

Крім того, посадовими особами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області надано припис ТОВ «Гранекс-Черкаси» про негайне зупинення виконання будівельних робіт.
03.01.2018 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter