САД: Ремонт проїжджої частини мосту через Дніпро закінчать у цьому році

САД: Ремонт проїжджої частини мосту через Дніпро закінчать у цьому році Як інформують у САД Черкаської області, ремонт проїжджої частини на мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації завершать цього року.

До кінця цього року буде повністю відновлено двосторонній рух автотранспорту проїжджою частиною мосту без обмежень по часу. А вже наступного року підрядна організація продовжить роботи із ремонту металевої частини ферми мосту, прогонової будови та опор мосту, ремонту оглядових риштувань та опорних частин мосту, влаштування покриття на тротуарах.

Працівники підрядної організації станом на 23 листопада вже забетонували 9 прогонів конструкції мосту та частину встановлених деформаційних швів. Наразі продовжуються роботи із бетонування інших прогонів конструкції мосту та деформаційних швів. Також тривають роботи із монтування бордюрного каменю.

Для проведення ремонтних робіт на лівому проїзді мосту підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» у достатній кількості заготовлено бордюрний гранітний камінь, металеві оцинковані воронки та водовідвідні труби для відведення води з проїжджої частини мосту, арматуру для армування монолітної бетонної плити. На лівому проїзді мосту вже встановлені деформаційні шви. Вони були спеціально виготовлені німецьким виробником для черкаського мосту за індивідуальним замовленням.
23.11.2017 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter