Рух по мосту через Дніпро в районі Черкас буде відновлено в середині грудня

Асфальтування правого проїзду на мосту через Дніпро планують завершити до середини грудня. Відтоді на мосту відновлять двосторонній рух. Як інформують у Черкаській ОДА, такі строки виконання робіт озвучив підрядник під час спільної наради під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка.
Рух по мосту через Дніпро в районі Черкас буде відновлено в середині грудня

Паралельно із завершенням заливання бетонної плити та укладанням асфальту, влаштовують бордюрний камінь, аби згодом забетонувати тротуар. Необхідні матеріали у будівельників підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» є, тож затримки в роботі не передбачається.

– Нині на мосту працюють близько 60 робітників у напруженому режимі, – відзначив Сергій Овчаренко. – За прогнозами підрядника, до кінця місяця роботи з бетонування та армування буде завершено. Потім візьмуться за укладання асфальту. Гідроізоляцію закінчать наносити трошки пізніше, оскільки ремонтники зважатимуть на погоду – у мороз цього робити не дозволяє виробничий процес. Паралельно встановлюватимуть бар’єрне огородження. Загалом рух правим проїздом мосту стартує уже з середини грудня. Єдине, не пропускатимемо великоваговий транспорт ще місяць після закінчення робіт на правому проїзді. Оскільки бетонна плита має набути міцності.
15.11.2017 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter