У Смілі тривають ігри навколо опалювального сезону. Тепло в квартири досі не подали

Щоб у Смілі розпочався опалювальний сезон, потрібно, аби міські депутати ухвалили ще кілька рішень. Проте народні обранці не могли зібратися у вівторок на позачергову сесію. Потім двічі намагалися зібратися у середу, проте знову нічого не вийшло. 26 жовтня мала бути чергова 54-та сесія, але й цього разу більшість депутатів не прийшли і зірвали роботу міської ради.
У Смілі тривають ігри навколо опалювального сезону. Тепло в квартири досі не подали

Перед початком засідання, яке так і не відбулося, в.о. міського голови Віктор Федоренко проінформував присутніх про ситуацію з блокуванням початку опалювального сезону.

- Депутати мають зібратися, щоб посприяти в підписанні договору з Нафтогазом, надати дозвіл відродженому КП «Смілакомунтеплоенерго» опалювати місто та щоб виступити гарантом роботи цього комунального підприємства, - пояснив Віктор Антонович. - Для того, щоб КП «Смілакомунтепоенерго» знову подавало тепло, потрібно у «Черкасигаз» отримати новий штрих-код. Хоча смілянське комунальне підприємство вже працювало 5 років тому, всю документацію знову треба поновлювати і оформляти багато інших дозволів. Це складна забюрократизована справа. Всі профільні заступники міського голови разом з директором цього підприємства постійно їздять до Києва та до Черкас, щоб зробити всі необхідні документи.

Віктор Федоренко розповів, що газ можна було б купити у трейдера в обхід Нафтогазу. Але такий газ можна подавати лише на підприємства і у бюджетні установи. Для населення тепло повинен постачати тільки ПАТ НАК «Нафтогаз України». Тому міська рада хоче заручитися підтримкою депутатів та відродити власне міське комунальне підприємство, щоб воно співпрацювало з Нафтогазом, як це роблять у всіх містах України.

Також секретар міської ради проінформував, що в облдержадміністрації вчора було створено надзвичайну комісію, яка контролює ситуацію з початком опалювального сезону у Смілі. Завдяки роботі цієї комісії сміляни не будуть залишені сам на сам у своїй біді, - вважає Віктор Федоренко. - Члени комісії вже провели нараду із керівництвом «Черкасигазу», що має пришвидшити отримання штрих-коду та інших документів для КП «Смілакомунтепоенерго».

Віктор Федоренко розповів про безліч різних складнощів та нюансів в організації опалювального сезону. Він сказав, що лише перший рік без Енергоінвесту буде складним, потім все налаштується і відбуватиметься вчасно.

Обговоривши інші нагальні проблеми, депутати розійшлись. Сесія так і не відбулася…

Сміла.ua
27.10.2017 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter