У Головному управлінні ДФС у Черкасах зустріли колег, які повернулися з зони АТО

26 жовтня в Головному управлінні ДФС у Черкаській області урочисто зустрічали колег, що повернулись за ротацією із зони проведення Антитерористичної операції.

Перебуваючи у підпорядкуванні підрозділу податкової міліції «Фантом» у Донецькій області, старший лейтенант податкової міліції Богдан Мельник та підполковник податкової міліції Євген Мандибура за власним бажанням протягом більш ніж чотирьох місяців несли службу в небезпечних для життя умовах, де достойно представили Черкаську область, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни.
У Головному управлінні ДФС у Черкасах зустріли колег, які повернулися з зони АТО

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, активну участь в протидії сепаратистські налаштованим особам, захист економічних інтересів держави в зоні АТО, виявлений при цьому високий професіоналізм, мужність та стійкість Євген Мандибура, який ніс службу у зоні Антитерористичної операції вперше, нагороджений Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

Також керівництво Головного управління ГУ ДФС у Черкаській області та колеги привітали та висловили слова подяки Богдану Мельнику, для якого ця ротація була вже п’ятою.
27.10.2017 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter