Тролейбус Жуковської вийшов на лінію

Тролейбус Жуковської вийшов на лінію У Черкасах на лінію вийшов новий тролейбус, який на день міста черкасцям подарувала президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. Нині він працюватиме за маршрутом «Санаторій «Україна» - «Аврора» і виконуватиме спецрейси на «Азот», трохи пізніше після запровадження нового маршруту з’єднає Митницю та хімічне підприємство. Про це повідомили у Черкаській міській раді.
– Нарешті усі технічні моменти залагодили і можемо запустити новий тролейбус на маршрут, – зазначає міський голова Сергій Одарич. – Я дякую Валентині Жуковській за такий подарунок жителям міста.
– Це дійсно приємна подія, і це лише перша ластівка, – зауважила президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська. – З часом велика кількість нових тролейбусів працюватиме на маршрутах, і жителі Черкас зможуть користуватись комфортним транспортом. Ми дійсно хочемо допомогти місту у цьому напрямку.
Тролейбус виготовлений у Білорусі на підприємстві «Белкоммаш». Він дешевший за вітчизняні тролейбуси і має низку переваг:
– зручний і надійний пандус для людей на інвалідних візках,
– поручні для закріплення інвалідних візків,
– просторий салон (25 місця для сидіння, загалом – 101 місце),
– великі кватирки,
– електронне табло для інформування про зупинки,
– система плавного запуску,
– вся система управління схована під підлогу чи на дах,
– штанги, коли злітають з тролеї, примикають до тролейбусу, тому не пошкодять світлофори.
25.09.2012 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter