У Черкасах розпочався опалювальний сезон. За кілька днів підключать усіх

У Черкасах розпочався опалювальний сезон. За кілька днів підключать усіх Як інформують у міськраді Черкас, упродовж кількох наступних днів теплопостачальні організації Черкас обіцяють включили опалення в усіх житлових будинках міста.

Про це йшлося на нараді, яка відбулася 10 жовтня, в мерії за участю міського керівництва, очільників Черкаської ТЕЦ та «Черкаситеплокомуненерго», СУБів та відповідальних департаментів.

Нагадаємо, у п’ятницю, 6 жовтня, тепло почали подавати в дитячі садочки й лікарні, тоді як у понеділок, 9 жовтня, – в оселі містян.

Як розповів голова правління Черкаської ТЕЦ Віктор Олексенко, нині без опалення лишається частина Південно-Західного району (будинки, які опалює центральний тепловий пункт на Ярославській,32 та в районі 30-річчя Перемоги) та Привокзального.

– На жаль, за день провести запуск опалення в усьому місті просто неможливо, – наголосив він. – У Черкасах унікальна система подачі тепла – кільцева схема. Усі магістральні мережі підключені. Звісно, щороку в нас виникає одна й та ж проблема: уже безпосередньо після подачі тепла з’являються нові пориви, протікання, але наші фахівці їх оперативно усувають. Нинішні аварійні ситуації виявлені на відгалужених мережах, для їхньої ліквідації нам потрібно кілька днів.

За словами директора комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Миколи Кушніра, усі їхні котельні вже вийшли на осінньо-зимовий режим роботи.

Водночас, він зауважив, що деякі ОСББ в місті наразі відмовляються від підключення теплоносія.

Станом на ранок 10 жовтня з опаленням 147 будинків, які перебувають на балансі Придніпровської СУБ, та ще близько двохсот будинків Соснівської СУБ.

Зокрема, поки опалення відсутнє в будинках за адресами: Нарбутівська (колишня – Петровського), 156/2, Сергія Амброса (Орджонікідзе), 92, Новопречистинька (Сєдова), 6, а ще в частині осель на вулицях Хоменка, Вернигори, Смілянській, Ярославській та 30-річчя Перемоги.

Утім, як запевняють комунальники, за кілька днів усі аварійні ситуації будуть ліквідовані.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до представників теплопостачальних підприємств із проханням працювати в цілодобовому режимі й зробити все можливе для того, аби з теплом були всі жителі Черкас у найкоротший термін.
11.10.2017 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter