У 2012 році в Черкаській обласній дитячій лікарні планується відкриття перинатального центру

У 2012 році в Черкаській обласній дитячій лікарні планується відкриття перинатального центру20 вересня, під час інвестиційного форуму у Черкасах, між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, обласною державною адміністрацією та обласною радою було підписано тристоронню угоду про співпрацю, в якій визначено 4 основні напрямки подальшої спільної роботи. Це проекти «Відкритий світ», «Енергія природи», «Перинатальні центри» і «Вчасна допомога».
У рамках виконання угоди вже 2012 року на базі Черкаської обласної дитячої лікарні планується відкриття перинатального центру, для чого передбачено фінансування обсягом 20 млн. грн., розповіли в черкаській обласній адміністрації.

Починаючи з жовтня, заплановано реалізацію іншого пілотного проекту «Відкритий світ», у якому візьмуть участь 22 школи області. Національний проект «Відкритий світ» передбачає запровадження мультимедійних уроків, створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G.

У рамках реалізації національного проекту «Енергія природи» в Черкасах передбачається утеплення дев’яти 9-поверхових будинків, а також реконструкція котельні та тепломереж, або так звана «тепла санація». Це також пілотний проект, який реалізовуватиметься у трьох українських містах, до числа яких потрапили і Черкаси. До кінця року компанія-інвестор має розробити техніко-економічне обґрунтування, яке і визначить загальну вартість проекту.

Проект «Вчасна допомога» передбачає створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для зменшення часу прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта.
21.09.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter