8-9 вересня в Золотоноші відбудеться V Всеукраїнський фестиваль чорнобривців

Золотоніська міська рада запрошує на V Всеукраїнський фестиваль чорнобривців, який відбудеться у місті Золотоноша 8-9 вересня 2017 року.
8-9 вересня в Золотоноші відбудеться V Всеукраїнський фестиваль чорнобривців

З метою формування патріотичних почуттів та збагачення історичними цінностіями, популяризації мистецьких умінь українців, бережливого ставленням до рослин та задля естетичного задоволення Фестиваль відбувається у два етапи в Золотоніському парку імені Т. Шевченка.

8 вересня – І відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Героям слава». Призовий фонд фестивалю складає десять тисяч гривень. Участь, харчування та проживання учасників – безкоштовне.

9 вересня (субота) розпочнеться 0 9:00 виставкою майстрів декоративного мистецтва та освітніх закладів міста у парку дозвілля ім. Т. Шевченка, фотозонами від прогресивної молоді міста.

Об 11:00 – шаховий турнір та виступ муніципального духового оркестру. У цей же час від пам’ятного знаку «Танк» до парку Тараса Шевченка пройде марш вишиванок, відкриють який молоді матусі з немовлятами у колоритно прикрашених квіткових візочках.

О 12:00 на Вас чекає концерт за участю провідних колективів міста, області, України та відзначення переможців конкурсів Фестивалю чорнобривців (краща екібана, найсмачніший пиріг, найвишуканіший український одяг, найкращий поетичний та прозовий твори про чорнобривці, найоригінальніша прибудинкова територія).

О 15:00 відбудеться гала-концерт переможців пісенного Фестивалю патріотичної пісні «Героям слава» та членів зіркового журі, серед яких - Народний артист України Анатолій Гнатюк, Заслужені артисти України: Юрій Васильківський,Ніна Мирвода, Астрая, Заслужений діяч мистецтв Геннадій Синьоок та драматург Богдан Гнатюк.

Планується приїзд іноземних делегацій із Німеччини, Франції, Словакії.
04.09.2017 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter