Канів та польский Хелмно підписали угоду про співпрацю

За повідомленням міськради Канева, на святкування Дня Незалежності України до Канева завітала делегація із міста Хелмно (Польща). В ході свого візиту бургомістр міста Хелмно Маріуш Кендзєрскі і Канівський міський голова Ігор Ренькас підписали договір про підтвердження волі підтримувати співробітництво між цими містами. Урочиста церемонія підписання документу відбулась у конференц-залі музею Тараса Шевченка.
Канів та польский Хелмно підписали угоду про співпрацю

- Минулого року, перебуваючи в Хелмно, я мав честь підписати Угоду про дружбу і партнерські зв’язки між нашими містами. А сьогодні можу без сумніву стверджувати, що та подія була частиною великої роботи, яку здійснює Україна на шляху до входження в об’єднану Європу, - заявив міський голова І.Ренькас

Як розповів бургомістр міста Хелмно, знайомство українського і польського міст відбулося завдяки українці Вікторії, яка наразі мешкає в Польщі, але завжди з любов’ю згадує про рідний Канів.

- У розповідях Вікторії про своє рідне місто завжди звучать слова захоплення, гордості і любові, - розповідає пан Маріуш. – Коли ж ми самі відвідали ваше місто, то були ним просто захоплені. Ваша відкритість та гостинність залишають у гостей незабутнє враження.
Канів та польский Хелмно підписали угоду про співпрацю

Підписаний договір підтверджує волю обох міст підтримувати співробітництво відповідно до Угоди про партнерське співробітництво, укладеної 25 червня 2016 року в місті Хелмно, особливо у галузях освіти, культури, спорту і туризму. Зокрема, передбачає співпрацю між ансамблями, товариствами культури, організацію спільних культурних, спортивних і туристичних заходів; обмін представниками спортивних команд, художніх колективів; співпрацю бібліотек, музеїв, будинків культури; співпрацю в галузі охорони пам’яток історії і культури; співпрацю між школами і навчальним закладами; обмін школярів і студентів; обмін досвідом в галузі підготовки навчальних програм та інших проектів.
29.08.2017 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter