У Черкасах освітянин врятував життя трирічного хлопчика

У Черкасах освітянин врятував життя трирічного хлопчикаУ Черкасах справжнім рятувальником став співробітник Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Олександр Шевченко.
Надзвичайна подія сталася 15 вересня на Черкаському узбережжі Дніпра, в районі кафе «Марина» де Олександр був на риболовлі.
На очах у чоловіка 3 річний хлопчик, прогулюючись у воді вздовж берега, оступився, а опинившись на глибині, миттєво зник під водою.
Жодної миті не вагаючись, чоловік кинувся у воду. Аби підняти дитину на поверхню, чоловікові довелось пірнути на кількаметрову глибину.
Після порятунку чоловік зробив малому штучне дихання і коли він почав самостійно дихати та прийшов до тями, передав його до рук матері, через недогляд якої дитина мало не загинула.
За інформацією свідків, мати врятованої дитини знаходилася на березі за кущами і не могла контролювати дії свого малолітнього сина, а старший брат хлопчика відволікся на спілкування із друзями, тому також не міг вплинути на ситуацію.
На щастя, у трагічну хвилину поруч опинився мужній чоловік, Олександр Павлович Шевченко, розповіли в черкаському територіальному управлінні Міністерства надзвичайних ситуацій.
18.09.2012 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter