Уночі на мосту через Дніпро в Черкасах продовжували заливати монолітну бетонну плиту, - САД

Як інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області, на мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» вночі 21 серпня продовжили роботи із заливання монолітної бетонної плити.

Щоб не створювати незручності для водіїв, керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області було прийнято рішення про проведення процесу заливки монолітної бетонної плити на мосту переважно у вечірній та нічний час.

Вже забетоновано вісім прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття, завершено роботи із армування прогонових будов мосту по правому проїзду. В ніч на 22 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити продовжаться на підході до мосту зі сторони Черкас.

Окрім того, між плитами на мосту сьогодні, 21 серпня, розпочався монтаж першого деформаційного шва «Maurer D80», які днями надійшли до Черкас від німецького виробника. Також розпочалися підготовчі роботи із закріплення бордюрного каменю.

На мосту продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:
- з 6.00 год. до 9.00 год.,
- з 16.00 год. до 19.00 год.
21.08.2017 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter