19-22 серпня в Каневі триватиме військово-патріотичний вишкіл

19-22 серпня в Каневі триватиме військово-патріотичний вишкіл Як повідомляє міськрада Канева, з метою підняття патріотичного духу серед місцевого населення та пропаганди здорового й спортивного способу життя громадська організація «Канівська спілка учасників АТО» проводитиме в місті військово-патріотичний вишкіл. Захід проходитиме в міському парку на набережній Дніпра з 19 по 22 серпня.

Для проведення вишколу запрошені представники спілок бійців АТО Черкаської, Вінницької, Запорізької, Житомирської та Київської областей. Програма проведення заходу передбачає освоєння техніки безпеки при поводженні зі зброєю, тактичної медицини, військової топографії, тактичної підготовки, вогневої підготовки, рукопашного бою, спец тактики тощо.

Окрім того, для учасників проводитимуться спортивні змагання з армреслінгу, гирьового спорту, підтягування на перекладині, віджимання, перетягування канату, волейболу тощо. Цікаве дозвілля учасників вишколу передбачає також вечір знайомств біля багаття, концертну програму та вільне спілкування.
17.08.2017 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter