Міськрада Черкас відправила у відставку виконачий комітет. Бондаренко пообіцяв накласти вето на це рішення

Міськрада Черкас відправила у відставку виконачий комітет. Бондаренко пообіцяв накласти вето на це рішенняЯк інформують у міськраді Черкас, 22 черкаські депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету і припинення повноважень усіх заступників міського голови. Проект був поданий секретарем міської ради Олександром Радуцьким.

Під час розгляду цього питання міський голова Анатолій Бондаренко пояснив депутатам, що цей документ містить у собі правовий колапс, який у подальшому матиме вкрай негативні наслідки для нормального функціонування обласного центру. Оскільки фактично паралізує роботу органів місцевого самоврядування.

Підтримав слова міського голови і директор департамету управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов, наголосивши, що цей проект не ґрунтується на законодавчій базі. До того ж у процесі його підготовки, він не прошов юридичної експертизи. А у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск.

Тож Анатолій Бондаренко запропонував міським обранцям у зазначений проект рішення внести норму, аби існуючий виконком працював до моменту формування нового складу, на затвердження якого може знадобитись чимало часу.

Адже у нинішній редакції міському голові дається лише два тижні з моменту набуття рішення законної сили для подання пропозицій щодо нового складу виконавчого комітету.

– З моменту обрання мене міським головою я працював зі старим виконкомом пів року. І зараз місто теж повинно працювати і ухвалюватись відповідні рішення, а не чекати доки буде сформовано новий склад, і коли нові заступники пройдуть обов’язкову спецперевірку, яка триває 25 днів. Це рішення незаконне і воно буде заветоване мною, – наголосив Анатолій Бондаренко.
10.08.2017 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter