Смілянські атовці обіцяють пікетувати черкаський Держгеокадастр

Смілянські атовці обіцяють пікетувати черкаський Держгеокадастр Як інформують у Черкаському прес-клубі, нова група АТОвців Черкащини обіцяє пікетувати Держгеокадастр.

Рік не може отримати належну за законом землю група АТОвців зі Смілянщини, готових пікетувати ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Днями вони вкотре навідувалися до цієї установи - аби з’ясувати, коли нарешті отримають наділи, які їм пообіцяла держава. Делегацію супроводжував сільський голова Костянтинівки Олександр Шульга та директор СТОВ «Лан» Віталій Перканюк, готовий поділитися землею із 21 АТОвцем, що рік не можуть її отримати.

Чоловіки запевняють, що давно оформили усю необхідну документацію, проте отримують відмови під приводами, як вважають надуманими (наприклад, необхідність для директора СТОВ спершу розірвати договір про оренду землі). Проте, біля 40 учасників АТО землю у СТОВ «Лан» протягом цього часу уже отримали. Не заставши на місці керівника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, чоловіки пішли на прийом до голови ОДА. Зустрівшись із його першим заступником Віталієм Ковалем, отримали обіцянку вирішення питання – інакше, обіцяють АТОвці, буде пікет.
02.08.2017 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter