Ткаченко: Підрядник мав добре розуміти, що ремонт мосту через Дніпро слід зробити в стислі терміни

Як інформують у Черкаській ОДА, підрядник збільшив кількість працівників на черкаському мосту через Дніпро. Порівняно з минулим тижнем, іще на 12 осіб. Невдовзі прибуде й нова зміна. У цьому голову Черкаської ОДА запевнив начальник Служби автомобільних доріг області Владислав Демиденко.

Як наголосив очільник області на координаційній нараді, темпи ремонту мосту все ще незадовільні. Він доручив перевірити, чи укладені в підрядника договори на постачання потрібних матеріалів.
Ткаченко: Підрядник мав добре розуміти, що ремонт мосту через Дніпро слід зробити в стислі терміни

– Я розумію обурення водіїв, – наголосив Юрій Ткаченко. – Міст – наш стратегічний об’єкт, тому роботи там мають бути виконані якісно та в максимально стислі терміни. Підрядник, коли йшов на тендер, мав це добре розуміти.

Нагадаємо, ремонт на черкаському мосту через Дніпро розпочався 19 червня. Виконує його підрядне підприємство ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Міст нині проїзний у визначені «вікна»: з 6.00 до 9.00 та із 16.00 до 19.00. Причому лише для рейсових автобусів, спецтранспорту та приватних авто, завважки до 5 тонн.
18.07.2017 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter