Канівському учаснику АТО вручили ордер на 2-кімнатну квартиру

Як інформують у Черкаській ОДА, минулої п’ятниці Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив ордер на 2-кімнатну квартиру в місті Канів учаснику АТО Вадиму Очеретяному. Відповідне рішення про виділення з міського бюджету 455 тис. грн для придбання житла ухвалили на засіданні виконавчого комітету 7 червня, інформують в Канівській міській раді.
Канівському учаснику АТО вручили ордер на 2-кімнатну квартиру

Передаючи ордер на житло захиснику України, міський голова побажав йому щасливого сімейного життя в новій оселі.

– Ви – перший учасник АТО, який отримує житло в Каневі. Утім, сподіваюся, що ситуація покращиться і це – тільки початок, – зауважив Ігор Ренькас.

Зауважимо, теперішній власник квартири Вадим Очеретяний, 1985 року народження, проходив військову службу в ході ІІІ-ї хвилі часткової мобілізації до Збройних Сил України з серпня 2014 року до вересня 2015 року.

– Майже увесь цей час був у зоні проведення АТО, – пригадує Вадим. – Служив у 24-й механізованій бригаді, в танковому батальйоні. Був на Бахмутській трасі, недалеко від міста Щастя Луганської області.

Чоловік зізнається, що іноді думає про те, щоб повернутися до ЗСУ і піти на контрактну службу, але сім’я переважає, тож зараз працює на ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Як повідомила начальник юридичного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Лісова, Вадим Очеретяний стояв на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради в першочерговій черзі (серед учасників бойових дій в зоні проведення АТО під №1) з 16 грудня 2014 року. Допіру сім’я Очеретяних у складі: чоловіка, дружини і дитини проживала у гуртожитку. Відтак, вони переїдуть до 2-кімнатної квартири в місті Канів, житловою площею 28,5 кв.м.
11.07.2017 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter