Фонтан біля Соборного скверу в Черкасах передано на баланс "Черкасиводоканалу"

Фонтан біля Соборного скверу в Черкасах передано на баланс "Черкасиводоканалу" За інформацією міськради Черкас, фонтаном на площі біля Соборного скверу, що на перетині вулиць Смілянської та Надпільної, віднині опікуватиметься «Черкасиводоканал». Виконком затвердив акт прийому-передачі водограю на баланс цього комунального підприємства.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірини Удод, тамтешній фонтан споруджений до річниці утворення області. Утім, досі він був безгосподарний. Водограй повторює обриси Кременчуцького водосховища. Після закінчення будівництва він не працював. Торік силами черкаських комунальників його відновили та «запустили» в роботу.

Тепер на балансі КП «Черкасиводоканал» перебуває сім фонтанів («пішохідний» у Долині троянд та адміністративної будівлі підприємства, біля міськвиконкому, у сквері за обласною радою, на площі 700-річчя, біля палацу культури «Дружба народів»).

За словами очільника підприємства Сергія Овчаренка, цього року на утримання всіх фонтанів у бюджеті Черкас спрямували близько 900 тис. грн.

Усі вони, як правило, працюють із 8.00 до 22.00 години. Загалом же черкаські водограї радуватимуть містян, попередньо, до жовтня. Утім, якщо на вулиці триматиметься гарна погода – цей термін можуть продовжити.
10.07.2017 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter