У Каневі відпочивали 27 дітей з Донеччини

Як інформують у міській раді Канева, з 21 по 27 червня Канів приймав особливих гостей. Місто відвідали 27 дітей у супроводі 3-х дорослих вчителів, які приїхали з міста Красногорівка Мар’їнського району, що на Донеччині.
У Каневі відпочивали 27 дітей з Донеччини

Слід нагадати, що місто Красногорівка знаходиться на лінії зіткнення в 7 км. від Донецька під постійними обстрілами. В цих умовах живуть люди, працюють школи (їх лишилося всього 2, інші пошкоджено обстрілами), тому дуже важливо було подарувати цим дітям мирний відпочинок хоча б на кілька днів, що б вони відчули себе захищеними і бачили, що про них дбають і пам’ятають.

Подія відбулася за сприяння Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. Також до організації їх приїзду й відпочинку долучилося дуже багато небайдужих людей не тільки Канева, а й Києва, Переяслава-Хмельницького, Чигирина, адже добрі справи не мають меж.

Найменшому гостю - 7 років, найстаршому - 14, тому в Каневі намагалися зробити програму їхнього перебування у місті цікавою і різноманітною, максимально пізнавальною.
07.07.2017 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter