Бондаренко ініціює перевірки комунальних підприємств міста на предмет раціонального витрачання бюджетних коштів

Бондаренко ініціює перевірки комунальних підприємств міста на предмет раціонального витрачання бюджетних коштів Як інформують у міській раді Черкас, Анатолій Бондаренко ініціює перевірки комунальних підприємств на предмет раціонального витрачання бюджетних коштів та причетності посадових осіб до оборудок.

Відповідні усні доручення Анатолій Бондаренко дав кураторам – заступникам міського голови та директорам департаментів.

Протягом останніх трьох днів відповідна перевірка триває на КП «Дирекція парків».

За усним дорученням мера куратор підприємства, заступник міського голови Геннадій Шевченко та директор департаменту ЖКК Олександр Яценко, вивчають фінансово-господарську діяльність підприємства, копії документів, а також перевіряють можливі факти причетності посадових осіб Черкаської міської ради, які, ймовірно, через підставні фірми за бюджетні кошти здійснюють будівництва в парках та скверах міста.

Зокрема, мова йде про туалет в парку Хіміків, реконструкція якого обійшлася місту в майже 26 тисяч гривень за квадратний метр, укладення тротуарної брущатки в парках та реконструкція фонтану у сквері Богдана Хмельницького.

У випадку підтвердження таких випадків, усі матеріали будуть передані до правоохоронних органів, а посадові особи, причетні до незаконних дій – відсторонені від роботи.

«Комунальні підприємства повинні працювати так, щоб кожен мешканець міста знав ціну квадратного метра будівництва того ж туалету», – переконаний міський голова.
29.06.2017 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter