На Уманщині поховали бійця АТО Віталія Звездогляда, який загинув під Павлополем

Як інформують у Черкаській облраді, 14 червня Уманщина провела в останню путь бійця 59-ї мотопіхотної бригади, уродженця с. Косенівка Віталія Звездогляда, який загинув 10 червня під час обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району, що на Донеччині. Віталій знаходився на передовій позиції та отримав смертельне поранення від влучання міни.
На Уманщині поховали бійця АТО Віталія Звездогляда, який загинув під Павлополем

Люди сотнями йшли до батьківської домівки Віталія аби попрощатися зі своїм Героєм і віддати йому останню шану. «Не стало ще одного вірного Патріота, Воїна, який захищав і свій дім, і нашу Вітчизну, і кожного з нас, аби не допустити на терени України терор, розбрат, страх, смерть та зберегти нашу державу», – говорили близькі і знайомі Віталія під час прощання з бійцем.

Звездогляд Віталій Вікторович народився 12 серпня 1992 року в селі Косенівка у працьовитій і дружній родині. У 2009 році закінчив 11 класів Косенівського НВК I-III ступенів. Після його закінчення вступив до Уманського професійного ліцею, де здобув цілком мирну професію.
На Уманщині поховали бійця АТО Віталія Звездогляда, який загинув під Павлополем

Заочно навчався в Тальнівському будівельно-економічному коледжі, але навчання перервала служба в армії. Строкову службу він проходив у складі внутрішніх військ у Сімферополі протягом 2011-2012 років. Пізніше закінчив навчання в коледжі.

Але справою свого життя у лютому 2014 року Віталій обрав військову службу у лавах Збройних Сил України, яку проходив за контрактом. У складі 59-ї мотопіхотної бригади старший солдат Віталій Звездогляд захищав територіальну цілісність і незалежність України на її східних теренах.
15.06.2017 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter