У Каневі відкрився соціальний магазин від "Миронівської птахофабрики" для пенсіонерів та інвалідів

У Каневі відкрився соціальний магазин від "Миронівської птахофабрики" для пенсіонерів та інвалідівЗа інформацією міськради Канева, відтепер соціально-незахищені категорії населення міста Канів, а саме пенсіонери, інваліди усіх груп, малозабезпечені сім’ї мають змогу купувати продукцію ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за значно нижчими цінами. 13 червня у Каневі запрацював перший соціальний магазин - спільний проект підприємства і місцевої влади.

Так, тушка бройлера в соціальній крамниці вартує 35,75 грн., в той час, як у інших магазинах міста її ціна досягає до 50 грн.

Утім, щоб придбати продукти за привабливою ціною, необхідно пред’явити продавцю відповідний документ, що вказує на вашу приналежність до вразливих верств населення (наприклад, пенсійне посвідчення чи посвідчення інваліда).

Здійснювати свої покупки фактично за ціною виробника канівці зможуть у самісінькому центрі міста. Соціальна крамниця розташована у підніжжя гори Московка (колишній «Хитрий ринок»).

Як повідомив директор КП «Міський ринок» Володимир Малінський, працюватиме магазин щодня, без вихідних, з 8-ї ранку до 18-ї години вечора.

Містянам відкриття соціальної крамниці сподобалось. Про це свідчить і кількість покупців – за дві години роботи в магазині скупилося близько сотні канівців.

- Ми давно працювали над тим, що відкрити в Каневі соціальний магазин, - зізнається Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Звичайно, все не так просто, оскільки треба оплачувати роботу продавців, транспорту, але треба вишукувати шляхи, щоб наші пенсіонери та інші незахищені верстви населення, які заощаджують кожну копійку, мали змогу придбати продукцію за нижчими цінами.

Разом з тим міський голова зауважив, що відкриття соцмагазину – тільки початок. У планах місцевої влади – розширювати асортимент магазину, не обмежуючись продукцією лише ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

- Ми будемо звертатися до таких місцевих потужних підприємств як «Канівський маслосирзавод», «Верес», «Урожай» й пропонувати їм також долучатися й представляти свою продукцію на продаж за нижчими цінами, - говорить І.Ренькас.
14.06.2017 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter