У Черкасах на період виборів встановили близько 100-та "вікон РОСТу"

У Черкасах на період виборів встановили близько 100-та "вікон РОСТу"Близько ста інформаційних стендів встановила мерія на зупинках громадського транспорту у Черкасах. Виготовлені вони з металу, заввишки кожен з них близько двох метрів. Інформаційна частина розрахована на прикріплення політичних агітматеріалів та рекламних оголошень з обох боків, її розміри - 1,2 м х 1,8 м.
Начальник відділу дизайну міського середовища Оксана Поліщук розповіла, що у липні цього року виконавчий комітет затвердив перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Таких місць – 141, переважна більшість з них розташована на зупинках громадського транспорту. Адже відповідно до закону передвиборну агітацію можна розміщувати лише на визначених місцях, де встановлені дошки оголошень та інформаційні стенди.
За словами Оксани Поліщук, інформаційні стенди встановлюватимуться на період політичної агітації перед виборами. Тоді як після народного волевиявлення ці дошки будуть передані на баланс органів самоорганізації населення. А вже ті мають розмістити ці стенди поблизу житлових будинків у мікрорайонах міста для потреб та інформування громади. Зокрема, в подальшому вони можуть буди використовуватись як дошка рекламних оголошень. Хоча і нині на ці стенди (які на час виборів передбачені для політичної агітації) чіпляють різноманітні оголошення комерційного характеру, що в принципі не забороняється.
У планах міської влади обладнати на всіх зупинках громадського транспорту спеціальні дошки оголошень, які будуть більшого розміру та естетично привабливі. За ними буде закріплений балансоутримувач, який дбатиме про їх зовнішній вигляд та санітарний стан. А також займатиметься розчисткою міських вулиць від несанкціонованих рекламних оголошень. Передбачається, що перші подібні дошки оголошень у місті з’являться вже за кілька місяців.
10.09.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter