Виконком вирішив демонтувати квиткові павільйони перед Черкаським драмтеатром

Виконком вирішив демонтувати квиткові павільйони перед Черкаським драмтеатром Чотири павільйони перед будівлею драматичного театру, де наразі триває продаж квітами, демонтують. Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконавчого комітету.

Як нагадують у міськраді Черкас, їх встановили взимку цього року без жодних дозвільних документів. Як ідеться в проекті рішення про демонтаж цієї споруди, після знесення павільйони передадуть на відповідальне зберігання підрядній організації.

На місяць відтермінували демонтаж намету з квітами – вздовж вулиці Василя Симоненка з боку біля будівлі театру. Упродовж цього часу владці разом із підприємцями шукатимуть компромісне місце для подальшого розміщення павільйонів.

Як переконує власниця цих споруд Тетяна Водоп’ян, тамтешню землю підприємці «не захоплювали». Каже: свого часу це місце як альтернативне їм запропонували замість ринку на Гоголя у зв’язку з планами на будівництво там торгівельного центру.

«Ми хочемо, аби нам врешті виділили місце для торгівлі й дозволили належним чином оформити дозвільні документи. Ми хочемо працювати в законному полі», – зазначила вона.

Серед можливих варіантів, де б могли, на думку представників виконкому, працювати ці підприємці, – на площі на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянської.

Крім того, найближчим часом знесуть ще одну тимчасову споруду на вулиці Онопрієнка, 2 (у сквері «Студентському»).
06.06.2017 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter