Через асфальтування на кількох центральних вулицях Черкас обмежують проїзд транспорту

Через асфальтування на кількох центральних вулицях Черкас обмежують проїзд транспорту Як інформують у міськраді Черкас, на кількох черкаських вулицях обмежуватимуть проїзд транспорту. Йдеться про різні ділянки бульвару Шевченка, вул. Небесної сотні та Героїв Дніпра. Відповідні рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

Від сьогодні до 7 червня перекриють частину бульвару Шевченка (парну сторону) на відрізку від вулиці Смілянської до Небесної сотні. Упродовж двох днів на цій ділянці триватиме ремонт дорожнього покриття.

На кілька годин закриють проїзд бульваром Шевченка і в суботу, 10 червня.

Рух транспорту обмежать із 9.30 до 11.00 на ділянці дороги між вулицями Богдана Хмельницького та Остафія Дашкевича. Тоді ж буде заборонений проїзд і на вулиці Остафія Дашкевича між бульваром Шевченка та Байди Вишневецького. У цей час у місті відбудеться масовий забіг у рамках проведення «Олімпійського дня бігу».

У зв’язку з ремонтом дороги на місяць проїзд обмежать вулицею Небесної сотні на ділянці від вул. Гоголя до вул. Благовісної. Для пересування транспорту ця частина міста недоступна з 6 червня до 6 липня.

Від сьогодні до 6 липня перекриють для проїзду транспорту і вулицю Героїв Дніпра на ділянці від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова. Тут у цей час триватиме підготовка дороги до асфальтування, після чого ремонтники перейдуть до укладання покриття.
06.06.2017 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter