У Черкаській ОДА почали визначати - які проекти неурядових організацій у 2017 році матимуть бюджетне фінансування

У Черкаській ОДА почали визначати - які проекти неурядових організацій у 2017 році матимуть бюджетне фінансування На Черкащині завершився прийом проектів неурядових організацій, направлених на вирішення чи пом’якшення суспільно важливих проблем області, який було оголошено у квітні. Як інформують у Черкаській ОДА, 4 травня за участі голови комісії з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка та заступника голови комісії, голови громадської ради при облдержадміністрації Євгена Глєбова відбулося розкриття конвертів із заявками та документами. Цього ж дня проекти направлено членам конкурсної комісії для вивчення та оцінки.

Всього до участі в конкурсі надійшло 39 проектних заявок, що стосуються таких актуальних питань: соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні; популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання; діяльність у сфері культури, туризму, популяризація української мови і народних традицій; сприяння становленню та розвитку дітей; навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності. Загалом для написання проектів було визначено 5 пріоритетних напрямів.

Члени комісії аналізуватимуть технічну, організаційну й фінансову спроможність кожного претендента на реалізацію поданого ним проекту та відповідність вимогам, встановленим Положенням про порядок проведення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій. 19 травня за результатами роботи комісії, до якої входять члени неурядових організацій та представники влади, будуть визначені переможці конкурсу.

Неурядовими організаціями подані різні кошториси – від 10 до 100 тисяч гривень. Максимальна сума фінансування одного проекту за рахунок бюджетних коштів – до 100 тисяч гривень. Також неурядові організації до реалізації проектів залучатимуть інші джерела фінансування не заборонені чинним законодавством.

Всього на реалізацію обласної програми розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року, відповідно до якої проводиться конкурс, у 2017 році передбачено 850 тисяч гривень.
05.05.2017 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter