У Каневі поховали бійця 72-ї бригади Сергія Коробченка. Він загинув під Авдіївкою

Як інформують у міськраді Канева, невтішна статистика війни черговий раз донесла до Канева звістку про загибель канівчанина Сергія Кобченка.

З лютого 2016 року Сергій Коробченко був призваний на військову службу за контрактом до навчального центру Десна. В подальшому проходив службу в 72-ій окремій механізованій бригаді.
У Каневі поховали бійця 72-ї бригади Сергія Коробченка. Він загинув під Авдіївкою

25 квітня в районі Авдіївки гранатометник отримав кульове поранення, несумісне з життям.

Сьогодні сотні людей прийшли провести в останню путь свого земляка.

- Віднині ім’я Сергія Кобченка стане в ряд з героями-земляками, які захищали Україну в новітній історії, – звернувся до присутніх Канівський міський голова Ігор Ренькас. Очільник міста також згадав усіх героїв Канівщини, які загинули під час виконання свого військового обов’язку в зоні проведення АТО: Андрія Петрушенка, Анатолія Чупилку, Олександра Перцева, Олександра Мороза, Івана Григоровича.

Військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Орел вручив доньці воїна почесну відзнаку за заслуги перед Черкащиною. – Сергій був гідним бійцем, надійним побратимом для своїх командирів і бойових товаришів, – зауважив він.

Хвилиною мовчання жителі міста вшанували пам’ять героя і під слова пісні «Пливе кача по Тисині…» провели його в останню путь.
28.04.2017 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter