У Черкаській виправній колонії №62 пройшов день відкритих дверей

Як інформують у державній пенітенціарній службі України, 3 вересня для 234 засуджених Черкаської виправної колонії розпочався новий навчальний рік. 144 дорослих чоловіки сіли за шкільні парти здобувати базову чи повну середню освіту. 90 осіб було зараховано до Черкаського навчального центру №62. У ньому засуджені будуть навчатись цілий рік, здобуваючи професії токара, слюсара, електрика, зварювальника, швеця, теслї тощо.
За словами директора навчального центру Джаліля Азізова, перевагу при зарахуванні віддають чоловікам, у яких вже закінчується термін відбування покарання і до виходу на волю залишається півтора-два роки.
У Черкаській виправній колонії №62 пройшов день відкритих дверей

Цього дня у колонії відбувся День відкритих дверей для представників засобів масової інформації. Гостям продемонстрували щойно відкритий магазин готової продукції, що виготовляється на підприємстві колонії. Асортимент та ціновий діапазон – від мишоловки за 12 копійок до найдорожчого товару – тачки за 850 гривень. Загалом, в магазині були представлені зразки всіх видів продукції – спецодяг, ковані вироби, садово-городній інвентар, металева сітка, бруківка та інші вироби з бетону. Особливу увагу привернули вироби з дерева та лози, дерев’яні ікони, скриньки та нарди, дитячі ліжечка з лози.
У Черкаській виправній колонії №62 пройшов день відкритих дверей
04.09.2012 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter