Черкаські волонтери передали канівським дітям з обмеженими можливостями 9 візочків

Черкаські волонтери передали канівським дітям з обмеженими можливостями 9 візочків За інформацією міськради Канева, тутешній дітворі із обмеженими фізичними можливостями черкаські волонтери передали 9 візочків.

Завдяки цьому транспорту канівські діти з обмеженими фізичними можливостями зможуть відчути себе більш впевнено та мобільно.

- У Каневі діє Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який відвідує 100 вихованців. Діти, які мають візочки, приїздять до центру. Утім, є дійсно лежачі інваліди, які не мають візочків, і тому допіру не мали можливості відвідувати цей центр, - говорить виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир Святелик.

Отримати допомогу із Німеччини вдалося завдяки громадським організаціям для людей з обмеженими можливостями «День» та Ради освітян і науковців України в Черкаській області. Допомагають малозабезпеченим і людям з особливими потребами організації уже більше 10-ти років. Всі необхідні товари, медичне обладнання та ліки привозять з-за кордону.
13.04.2017 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter