Бургомістр німецького Фірзена Сабіне Анемюллер передала Каневу пожежний автомобіль

Восени минулого року бургомістр Фірзена Сабіне Анемюллер відвідала Канів. Про це інформують у міськраді Канева.

Делегація відвідала місцеву пожежно – рятувальну частину, куди в 2001 році був переданий від Фірзена пожежний автомобіль.

У грудні Фріц Маєс інформував міського голову І.Ренькаса про наміри С. Анемюллер передати Каневу пожежний автомобіль. Отримавши згоду від місцевих рятувальників, які ознайомилися з характеристиками автомобіля, м. Фірзен та спілка «Друзі Канева» провели підготовчу роботу по доставці автомобіля в Україну.

Зі своєї сторони начальник місцевої пожежно-рятувальної частини Б. Диченко доклав максимум зусиль, щоб мінімізувати «бюрократичні проволочки» при прийомі гуманітарного вантажу.

22 березня «пожежний розрахунок» фірзенців у складі Йозефа Добельштейна, Бернда Вілмса та Франца Добельштейна розпочав «марафон» від Фірзена до Канева.

В суботу, 25 березня, відбулась врочиста передача автомобіля місцевим рятувальникам.
Бургомістр німецького Фірзена Сабіне Анемюллер передала Каневу пожежний автомобіль

По запевненням заступника управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області полковника Озеряна цей автомобіль є кращим серед техніки, якою укомплектовані пожежно – рятувальні частини а регіоні.

Звичайно раділи і рятувальники. По місцевим міркам це майже новий спецавтомобіль.

Німецькі друзі, перед відправкою його до Канева, провели повний профілактичний ремонт і укомплектували всім штатним обладнанням.
03.04.2017 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter