Дружина Президента України Марина Порошенко побувала з робочим візитом у Каневі

Марина Порошенко з дітьми черкаських атовців заповнили сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру». Як інформують у Черкаській ОДА, 10 березня дружина Президента України перебувала в Каневі з робочим візитом.

Дружина Президента України Марина Порошенко побувала з робочим візитом у Каневі


Разом із головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком вона побувала в загальноосвітній школі № 4. Тут впроваджена інклюзивна освіта. Черкащина стала десятим регіоном, діти якого залишили свої сімейні фотографії та побажання про мирне життя в Україні у «Книзі Миру».

– Мир на рідній землі – це те, про що сьогодні мріють українці, – наголосила, презентуючи проект, Марина Порошенко. – А особливо діти, чиї батьки відстоюють територіальну цілісність України в зоні антитерористичної операції. Адже кожен із них хоче, щоб уся родина була разом. Тому ця «Книга» є своєрідною дитячою молитвою за мир в Україні.

Як зауважив очільник області, цю «Книгу Миру» повинен побачити весь світ, аби там знали правду про події в Україні.

– Цей проект має надзвичайно важливе значення,– сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Світ повинен із перших вуст знати про російську агресію в Україні та про її наслідки… Написане дітьми в цій книзі бере за душу. Це неможливо читати байдуже. Я вдячний дружині Глави держави, що діти черкаських атовців теж змогли долучитися до проекту «Книга Миру».
11.03.2017 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter