Бондаренко не голосуватиме за проект рішення щодо відставки Радуцького з посади секретаря міськради

Бондаренко не голосуватиме за проект рішення щодо відставки Радуцького з посади секретаря міськради Анатолій Бондаренко не братиме участь у голосуванні щодо відставки секретаря міської ради Олександра Радуцького (нагадаємо, відповідний проенкт рішення підготував один з депутатів). Про це інформують у міськраді Черкас.

- Кожен депутат міської ради має право внести на розгляд сесії проект рішення. Олександр Радуцький на сьогодні працює секретарем міської ради і є членом виконавчого комітету. Він відповідальний за співпрацю з депутатським корпусом Черкаської міської ради і, за моїм розпорядженням, є куратором КП «Дирекція парків».

Особисто я не буду брати участь у голосуванні, якщо таке матиме місце на засіданні сесії. Водночас якщо окремі громадські діячі та депутати діятимуть в обхід Конституції – буду реагувати відповідним чином, скориставшись правом вето, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо проекту рішення стосовно можливого імпічменту секретаря міської ради Олександра Радуцького.
02.03.2017 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter