Тулуб продовжує гастролювати Черкасами, в яких "погані дороги, корупція та неефективна влада"

Тулуб продовжує гастролювати  Черкасами, в яких "погані дороги, корупція та неефективна влада" За інформацією Черкаської ОДА, 28 серпня Сергій Тулуб вшосте зустрівся з громадськістю міста Черкас. Цього разу зустріч відбулася у приміщенні Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.
«Мені приємно бачити Вас на цій зустрічі. Адже те, що Ви тут, свідчить про Вашу небайдужість до змін, реформ, які нині впроваджуються в Україні і на Черкащині, зокрема. Подібні зустрічі викликані тим, що громада обласного центру впливає не лише на економічний розвиток області, а і в цілому на суспільну ситуацію в регіоні. Як показали результати зустрічей у Південно-Західному, Дніпровському районах, районі Вокзалів, на Хімселищі та Митниці, жителів мікрорайонів хвилюють непрості питання, які потрібно терміново вирішити за сприяння органів влади. Було б лише бажання. А у мене воно є», – підкреслив очільник області.
Також Сергій Борисович озвучив результати соціологічних опитувань жителів мікрорайону. У лідери антирейтингу знову потрапили погані дороги, рівень медичного обслуговування, корупція та неефективна робота місцевої влади.
Однак, водночас в області тривають і масштабні перетворення, про які й поінформував присутніх голова ОДА.
Серед питань, що містяни ставили голові ОДА – облаштування схилів Дніпра та східців, що ведуть до мікрорайону Митниці; передачі гуртожитку в комунальну власність; встановлення світлофорів.
Лунало і вже традиційне питання ремонту доріг. Особливо турбувала жителів Казбету частина шляху по вулицях Університецькій та Луначарського.
Наприкінці зустрічі всі охочі могли поспілкуватися з керівниками відповідних підрозділів облдержадміністрації.
29.08.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter