У Каневі рятувальники пропонують рибалкам покинути кригу через стабільно плюсову температуру повітря

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, на території Черкаської області утримується плюсова температура повітря, льодовий покрив на водоймах поступово починає танути, що становить небезпеку для любителів підлідної риболовлі. Проте більшість рибалок ігнорують елементарні правила безпеки і продовжують виходити на лід, що і стає причиною трагічних наслідків.

Аби попередити місцевих рибалок про небезпеку тонкого льоду, 28 лютого співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели профілактичні бесіди із любителями зимової риболовлі.
У Каневі рятувальники пропонують рибалкам покинути кригу через стабільно плюсову температуру повітря

Фахівці ДСНС відвідали найпопулярніші місця риболовів в місті Канів, на річці Дніпро, в районі туристичного комплексу "Авто-Ріка". Адже зазвичай, там збирається найбільша кількість рибалок.

Під час спілкування із місцевими рибалками співробітники Служби порятунку звернулися з проханням утриматися від виходу на кригу, адже за таких погодних умов лід вкрай небезпечний. Рятувальники розповіли громадянам про ознаки нестійкої криги та навели статистику трагічних випадків на льоду. Кожному громадянину фахівці ДСНС вручили інформаційні листівки з правилами безпеки та методами порятунку на льоду.
01.03.2017 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter