Забєлін вручив подяку Бондаренку за те, що той "відгукується на прохання допомогти"

Як інформують у міськраді Черкас, сьогоднішнє засідання виконавчого комітету розпочалося з приємної події – міського голову Черкас Анатолія Бондаренка відзначили двома подяками.

Одна з них від директора Центру дитячої та юнацької творчості Олега Забєліна за доброчинність, постійну підтримку вихованців ЦДЮТ та за особистий внесок у розвиток обдарованих дітей, інша ж – за вклад у справу збереження й розвитку національної культури від начальника управління молоді та спорту КМДА Олексія Трофимова, а також – ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Владислава Корнієнка.

Як розповів очільник ЦДЮТ Олег Забєлін, ці символічні нагороди – це, передовсім, спосіб виразити слова вдячності не тільки від адміністрації центру, а й від батьків, чиї діти відвідують гуртки цього найбільшого в Україні позашкільного закладу. Каже: поруч із оновленням матеріально-технічної бази центру мер завжди відгукується на прохання допомогти.
Забєлін вручив подяку Бондаренку за те, що той "відгукується на прохання допомогти"

– Я вже доволі багато років працюю в цьому центрі й такої допомоги тут давно не бачили, – підкреслив він. – Це проявляється в багатьох аспектах – уперше за тривалий час нам встановили в минулому році нові вікна, оновили вхідну групу. Плани на поліпшення умов у нашому центрі є й на цей рік, для прикладу, в бюджеті заклали кошти на заміну вікон у старому корпусі. І ще, що не менш важливо, фінансово підтримує наші дитячі колективи в тому, аби вони могли їздити на різні конкурси – як національного, так і міжнародного рівня. Нещодавно наша школа моделей «Стиль» привезла Гран-прі з конкурсу, який проходив у Києві.

Центр дитячої та юнацької творчості в Черкасах – один із найстаріших позашкільних закладів та найбільший в Україні. Він працює з 1935-ого року. Нині центр відвідує понад 3700 черкаських діток віком від трьох років. Тут є змога навчатися за 47-ома напрямками в майже 250 групах.
Забєлін вручив подяку Бондаренку за те, що той "відгукується на прохання допомогти"

– Наш колектив разом із батьками сподівається, що ми й надалі продовжуватимемо таку співпрацю, – сказав Олег Павлович.

Одну з подяк (ІІІ міжнародного фестивалю-конкурсу «Сяйво Різдвяних зірок» за підписом Олексія Трофимова та Владислава Корнієнка) Анатолію Бондаренку вручили дітки зі школи моделей «Стиль». При цьому, пообіцяли й надалі старатися та докладати зусиль для того, аби прославляти наше місто. Крім того, презентували міському голові власноруч змайстрований виріб.
28.02.2017 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter