ДФІ: У виправній колонії №62 виявлено фінансових порушень на понад 1 млн. 250 тис. грн.

ДФІ: У виправній колонії №62 виявлено фінансових порушень на понад 1 млн. 250 тис. грн.Під час ревізії Черкаської виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№62) встановлено фінансових порушень на 625 тис. грн та операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, на 633 тис. грн. Перевірка охопила період з 1 січня 2010 по 30 квітня 2012 років.
Так, ревізори виявили, що державному бюджету завдано збитків на майже 11 тис. грн. Окрім того, установа не забезпечила в повному обсязі сплату нарахованих податків до бюджету на суму 377 тис. грн.
Встановлено, що протягом ревізійного періоду для СІЗО колонія реалізувала безоплатно продукти харчування на 145 тис. грн. Недоотримала установа і кошти за надані послуги з використання праці спецконтингенту на суму майже 18 тис. грн та за послуги з теплопостачання на суму майже 67 тис. грн. Поряд з цим, установа покрила витрати сторонніх юридичних осіб на суму майже 80 тис. грн.
Знайшли інспектори і порушення в оплаті праці. Так, працівникам колонії виплачено зайву індексацію на суму 20 тис. грн та, як наслідок, перераховано зайвих внесків до державних цільових фондів на суму майже 4 тис. грн.
Без дозволу Держаного департаменту України з питань виконання покарань, порушуючи законодавство, колонія провела відчуження холодильної вітрини на суму 13 тис. грн та списала інші цінності на суму 17 тис. грн.
Через неврахування виплати індексації за попередній рік, установа допустила виплату видатків переднього періоду на понад 100 тис. грн.
За рахунок коштів загального фонду, установа допустила покриття витрат спеціального фонду на 340 тис. грн.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області.
29.08.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter