Попри протест кількох десятків "камуфляжних" міськрада Черкас затвердила ПСЕР на 2017-2019 роки та бюджет розвитку на 2017 рік

Попри протест кількох десятків "камуфляжних" міськрада Черкас затвердила ПСЕР на 2017-2019 роки та бюджет розвитку на 2017 рік Як інформують у міській раді Черкас, одним із найголовніших питань порядку денного на 24-ому пленарному засіданні сесії – затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку, а ще – бюджету розвитку на наступний рік.

Як йдеться в повідомленні мерії Черкас, громадські активісти, вдаючись до силових методів, намагалися зірвати голосування.

Призначене ще на минулому тижні засідання мало відбутися у приміщенні виконавчого комітету (206 каб.). Однак через бажання потрапити до зали великої кількості агресивно налаштованих активістів, депутати були вимушені припинити свою роботу й продовжити її вже в будівлі колишньої Придніпровської районної ради, що на бульварі Шевченка, 307. Тоді ж присутня в залі громадськість почала вимагати зняти з розгляду затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Мовляв, до цього документа в них є кілька зауважень.
Попри протест кількох десятків "камуфляжних" міськрада Черкас затвердила ПСЕР на 2017-2019 роки та бюджет розвитку на 2017 рік

Секретар міської ради Олександр Радуцький звернув увагу на те, що, згідно з регламентом, знімати з розгляду ті чи інші питання, або ж переносити їх, уповноважені лише депутати. Врешті, обранець від фракції «Самопоміч» Микола Фомич виступив із ініціативою піти на поступки й повернутися до розгляду ПСЕР та бюджету розвитку на наступному засіданні. Його ж пропозиція не була підтримана колегами: за це висловилося тільки 7 обранців, 19 – утрималися й 13 проголосували проти.

Після чого активісти намагалися зірвати сесію: заблокували трибуну, ввімкнули гучну музику, аби не дати можливості директору департаменту доповісти, в хід пішли навіть кулаки. Але й у таких умовах депутати вирішили продовжити роботу та наголосили, що проект цього документу був оприлюднений на сайті Черкаської міської ради ще в січні. Тож усі охочі могли ознайомитися з ним та надати свої пропозиції.

Аби висловити своє волевиявлення за проект ПСЕР на 2017-2019 роки та проект бюджет розвитку на 2017 рік, депутатам довелося розписатися в протоколі голосування. Урешті обидва рішення більшістю голосів були ухвалені.
Попри протест кількох десятків "камуфляжних" міськрада Черкас затвердила ПСЕР на 2017-2019 роки та бюджет розвитку на 2017 рік

За проект рішення «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2017-2019 роки» з урахуванням пропозицій постійних депутатських комісій «за» висловилося 32 депутати, тоді як проект бюджет розвитку на наступний рік підтримали 24.
13.02.2017 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter